Tatrzański Związek Narciarski

Mateusz Jarosz na podium w Pucharze Niemiec

Mateusz Jarosz po raz kolejny zaliczył udany występ w Pucharze Niemiec w kombinacji norweskiej. W niedzielnych zawodach podopieczny Tomisława Tajner wywalczył trzecie miejsce w rywalizacji juniorów do lat 17. W tej samej kategorii wiekowej piąte miejsce zajął Adam Skupień.

Mateusz Jarosz triumfuje w Pucharze Niemiec!

To był bardzo udany dzień dla Mateusza Jarosza, który zwyciężył w Pucharze Niemiec w kombinacji norweskiej. Nasz dwuboista prowadził po serii skoków, uzyskując 94 metry. Na trasie biegu osiągnął piąty rezultat i ostatecznie mógł cieszyć się ze zwycięstwa wśród juniorów do lat 17.

Marusarz punktuje w Pucharze Kontynentalnym

W ten weekend kombinatorzy norwescy rywalizują w zawodach Pucharu Kontynentalnego w amerykańskim Utah Olympic Park. Na starcie zawodów stanął Wojciech Marusarz, który wywalczył punkty zarówno w piątek, jak i w sobotę. Pierwszego dnia reprezentant Polski zajął 28. miejsce, natomiast dzień później ukończył zmagania na 23. pozycji.

Kombinatorzy norwescy wystartują w Seefeld

W sobotę i w niedzielę w austriackim Seefeld rozegrany zostanie Puchar Niemiec w kombinacji norweskiej. W zawodach tych wystartuje czterech naszych reprezentantów z Kadry Narodowej Młodzieżowej, którzy od niedzieli przebywają na zgrupowaniu w Seefeld.

PŚ w Lillehammer: 35. miejsce Kupczaka

Jarl Magnus Riiber po raz kolejny tej zimy nie dał rywalom żadnych szans i wygrał piąte z rzędu zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Drugi w Lillehammer był kolejny z Norwegów - Joergen Graabak, a na najniższym stopniu podium stanął Niemiec Vinzenz Geiger. Szczepan Kupczak ukończył rywalizację w Lillehammer na 35. miejscu.

PŚ w Lillehammer: Polacy poza "30"

Po raz czwarty tej zimy bezkonkurencyjny w zawodach Pucharu Świata w kombinacji norweskiej był reprezentant Norwegii Jarl Magnus Riiber, który pewnie wygrał sobotnie zmagania w Lillehammer. Na drugim stopniu podium stanął jego rodak Joergen Graabak, a trzeci był Niemiec Fabian Riessle. Reprezentanci Polski niestety uplasowali się poza punktowaną "30". Szczepan Kupczak ukończył zawody na 35. miejscu, a Adam Cieślar był 41.